KARPIŃSKI Alfons

KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA

Róże żółte

Technika:olej, tektura
Wymiary:34,5 x 49 cm
49,5 x 64 cm (z oprawą)
Sygnowany p.śr.: "a. Karpiński."
Opisany na odwrocie: "Róże żółte | mal. a. Karpiński | Kraków [nieczytelne]"