KARPIŃSKI Alfons

KARPIŃSKI Alfons BIOGRAFIA

Martwa natura z żółtymi różami

Technika:olej, tektura
Wymiary:50,2 x 69,4 cm
58 x 77,7 cm (z oprawą)
Sygnowany p.śr.: "a. Karpiński."