LENICA Alfred

LENICA Alfred BIOGRAFIA

Martwa natura z jabłkami (1944)

Technika:gwasz, ołówek, papier
Wymiary:29 x 44 cm (w świetle passe-partout)
47,5 x 62 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany kredką p.d.: "Lenica 44"