TERLECKI Alfred

TERLECKI Alfred BIOGRAFIA

Widok na Kasprowy Wierch

Technika:olej, sklejka
Wymiary:34 x 50 cm
45 x 61 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "ALFRED TERLECKI."
Opisany na odwrocie ołówkiem: "Alfred Terlecki | Widok na Kasprowy | Wierch"