TERLECKI Alfred

TERLECKI Alfred BIOGRAFIA

Widok na kościół Mariacki od strony ul. Św. Krzyża (przed 1961)

Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 35 cm
63 x 47,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "ALFRED TERLECKI"
Na odwrocie dedykacja autorska z dnia 7 IV 1961 r.