TERLECKI Alfred BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Widok na kościół Mariacki od strony ul. Św. Krzyża (przed 1961) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 50 x 35 cm 63 x 47,5 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany p.d.: "ALFRED TERLECKI" Na odwrocie dedykacja autorska z dnia 7 IV 1961 r. Praca została sprzedana w ofercie poaukcyjnej. |
- [2024-03-26] XXXVI Aukcja Dzieł Sztuki (16 IV 2024) - katalog
- [2024-03-25] Życzenia świąteczne, godziny otwarcia - Wielkanoc 2024
- [2024-03-01] Spotkanie ze specjalistą KDA w Warszawie - 16 III 2024
- [2024-02-07] XXXV Aukcja Dzieł Sztuki (28 II 2024) - wyniki
- [2024-01-05] Podsumowanie działalności KDA w 2023 roku
ul. Starowiślna 14, Kraków Pn. - Pt. 10:00 - 18:00 |