RZEPKA Allan

RZEPKA Allan BIOGRAFIA

Tarcza (1980)

Technika:olej, płótno
Wymiary:85,5 x 43 cm
89 x 47 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.g.: "Allan 1980"
Na odwrocie metka autorska oraz metka ZPAP.
Na licu obrazu widoczne pojedyncze ubytki malatury.