RZEPKA Allan

RZEPKA Allan BIOGRAFIA

Cela Pimena (2004)

Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 81 cm
75,5 x 91 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.g.: "allan Rzepka 2004 K"
Opisany na odwrocie.