SIWECKI Alojzy

SIWECKI Alojzy BIOGRAFIA

Miasteczko (1961)

Technika:olej, płótno
Wymiary:63 x 78 cm
71,5 x 86,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "ASiwecki 61."