Alpina

Alpina BIOGRAFIA

Zegarek kieszonkowy (XIX/XX w.)

Technika:złoto, metal, emalia
Wymiary:52 mm (średnica)
Uwagi: mechanizm: numer 604244, z wychwytem szwajcarskim, balansem kompensacyjnym oraz włosem Bregueta; sygnowany
koperta: kryta, numer 604244, złoto 14k, giloszowana, z inicjałami
dekiel wewnętrzny: metal
tarcza: emaliowana, z sekundnikiem
wskazówki: oryginalne
szkło: mineralne

ZEGAREK NIEDOSTĘPNY