Alpina BIOGRAFIA | |
Tytuł: | Zegarek kieszonkowy (XIX/XX w.) |
Technika: | złoto, metal, emalia |
Wymiary: | 52 mm (średnica) |
Uwagi: |
mechanizm: numer 604244, z wychwytem szwajcarskim, balansem kompensacyjnym oraz włosem Bregueta; sygnowany koperta: kryta, numer 604244, złoto 14k, giloszowana, z inicjałami dekiel wewnętrzny: metal tarcza: emaliowana, z sekundnikiem wskazówki: oryginalne szkło: mineralne ZEGAREK NIEDOSTĘPNY |