JEGOROW Andriej Afanasjewicz

JEGOROW Andriej Afanasjewicz BIOGRAFIA

Podróż do kościoła w Pöide

Technika:olej, tektura
Wymiary:26 x 36 cm
33,5 x 42,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i opisany p.d.: "A. Jegorov | Pöide KIRIK."