BOROWSKI Andrzej

BOROWSKI Andrzej BIOGRAFIA

Ewa z cyklu "Złota łazienka" (2010)

Technika:akryl, technika własna, płótno
Wymiary:99,5 x 70 cm
106 x 76 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "Borowski | 2010"
Opisany na odwrocie: "Z CYKLU | ZŁOTA ŁAZIENKA | AKT PIONOWY | EWA"; "ABorowski | 2010 | akryl | złoto | tech. | własna"