OLEŚ Andrzej

OLEŚ Andrzej BIOGRAFIA

Obrzędy słowiańskie (1942)

Technika:akwarela, ołówek, papier naklejony na tekturę
Wymiary:18 x 24,5 cm (w świetle passe-partout)
32,5 x 38 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "A. Oleś. | 1942."