ANERI WEISS Irena

ANERI WEISS Irena BIOGRAFIA

Portret kobiety w kobaltowej bluzce (1971)

Technika:olej, tektura
Wymiary:50 x 34,8 cm
63,5 x 48,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.g.: "aneri | 1971"