HULKA Anna BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Dziewczynka z dzbankiem (1983) |
| Technika: | drewno |
| Wymiary: | 23 x 6 x 6 cm |
| Sygnowany na podstawie: "1983 | WYK. ANNA | HULKA"
PROWENIENCJA: - kolekcja prywatna, - zakup od artystki. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
- [2025-09-15] 49. Aukcja Dzieł Sztuki (14 X 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |