MAŚLAKIEWICZ-BRZOZOWSKA Anna

MAŚLAKIEWICZ-BRZOZOWSKA Anna BIOGRAFIA

Sala Gdańska na Wawelu (1950)

Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 49,5 cm
49 x 65 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany śr.d.: "1950 A. Maślakiewicz-Brzozowska"
Opisany ołówkiem na odwrocie.
Na odwrocie metka z odręcznym opisem obrazu.