MAŚLAKIEWICZ-BRZOZOWSKA Anna

MAŚLAKIEWICZ-BRZOZOWSKA Anna BIOGRAFIA

Błękitny bukiet

Technika:olej, tektura
Wymiary:10 x 11,5 cm
16 x 10,4 cm (z oprawą)
Sygnowany śr.d.: "A. Maślakiewicz Brzozowska"