MAŚLAKIEWICZ-BRZOZOWSKA Anna

MAŚLAKIEWICZ-BRZOZOWSKA Anna BIOGRAFIA

Czerwone kwiaty

Technika:olej, tektura
Wymiary:13,5 x 8 cm
16 x 10,4 cm (z oprawą)
Sygnowany śr.d.: "A. Maślakiewicz Brzozowska"