PADOŁ Anna

PADOŁ Anna BIOGRAFIA

Św. Antoni (1980)

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:24,6 x 10 x 8 cm
Uwagi:Sygnowany na podstawie: "ANNA PADOŁ | PASZYN 108 | NOWY SĄCZ | 1980 r."

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artystki.