PADOŁ Anna

PADOŁ Anna BIOGRAFIA

Pieta (2006)

Technika:drewno polichromowane
Wymiary:22,5 x 13 x 10 cm
Uwagi:Sygnowany na podstawie: "Anna | Padoł | 2006 r | Paszyn 109"

PROWENIENCJA:
- kolekcja prywatna,
- zakup od artystki.