CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Lipnica Murowana (1938) |
| Technika: | akwarela, papier |
| Wymiary: | 49 x 69 cm (wymiary w świetle passe-partout) 75 x 94,5 cm (wymiary z oprawą) |
| sygnowany l.d.: "Antoni Chrzanowski 1938 | Lipnica Murowana" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |