CHRZANOWSKI Antoni

CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA

Lipnica Murowana (1938)

Technika:akwarela, papier
Wymiary:49 x 69 cm (wymiary w świetle passe-partout)
75 x 94,5 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygnowany l.d.: "Antoni Chrzanowski 1938 | Lipnica Murowana"