CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Zabytkowy spichlerz we Wróblowicach pod Krakowem (1936) |
| Technika: | olej, karton |
| Wymiary: | 26,5 x 36,4 cm (w świetle) 40 x 50 cm (z ramą) |
| sygnowany l.d.: "ANTONI CHRZANOWSKI" Na odwrocie autorski opis obrazu: "Zabytkowy spichlerz" w Wróblowicach pod Krakowem (z pierwszej połowy 18 wieku?) | A. Chrzanowski | Wróblowice 1936 | adres: Kraków Św. Sebastiana 10 m 7 | tel. 222 - 97" PRACA NIEDOSTĘPNA | |