CHRZANOWSKI Antoni

CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA

Zabytkowy spichlerz we Wróblowicach pod Krakowem (1936)

Technika:olej, karton
Wymiary:26,5 x 36,4 cm (w świetle)
40 x 50 cm (z ramą)
Uwagi:sygnowany l.d.: "ANTONI CHRZANOWSKI"
Na odwrocie autorski opis obrazu: "Zabytkowy spichlerz" w Wróblowicach pod Krakowem (z pierwszej połowy 18 wieku?) | A. Chrzanowski | Wróblowice 1936 | adres: Kraków Św. Sebastiana 10 m 7 | tel. 222 - 97"