CHRZANOWSKI Antoni

CHRZANOWSKI Antoni BIOGRAFIA

Martwa natura z porcelanową figurką (1945)

Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:60 x 48 cm
68,5 x 57 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i opisany l.d.: "Antoni Chrzanowski | Kraków 1945"