FAŁAT Antoni

FAŁAT Antoni BIOGRAFIA

Motyl (1986)

Technika:olej, płótno
Wymiary:92 x 73 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "ant. Fałat 17‧IV‧86"