GRAMATYKA Antoni

GRAMATYKA Antoni BIOGRAFIA

Pejzaż wiejski z chatami

Technika:olej, tektura
Wymiary:24,5 x 29,5 cm
30 x 35 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "AGramatyka"