GRAMATYKA Antoni

GRAMATYKA Antoni BIOGRAFIA

Pejzaż z kościółkiem

Technika:olej, tektura
Wymiary:24,5 x 30 cm
29,5 x 36 cm (z oprawa)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "AGramatyka"