PIOTROWSKI Antoni

PIOTROWSKI Antoni BIOGRAFIA

Hucułka (1916)

Technika:olej, płótno
Wymiary:63,7 x 46 cm
72 x 54 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.g.: "A Piotrowski | 1916"
Opisany p.g.: "Mołodyca [?] z nad Prutu"
Na odwrocie metka Salonu Dzieł Sztuki Kazimierza Wojciechowskiego z opisem obrazu.