SUCHANEK Antoni

SUCHANEK Antoni BIOGRAFIA

Pejzaż nizinny z zagajnikiem | Portret górala (praca dwustronna) (1927)

Technika:pastel, ołówek, tektura
Wymiary:51 x 65 cm
64,2 x 79,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany na stronie z pejzażem p.d.: "ASuchanek | 1927"
Sygnowany na stronie z portretem p.śr.: "Suchanek"
Opisany na stronie z portretem p.g.: "A Pawicki (?) | [nieczytelne]"