TOBOROWICZ Antoni

TOBOROWICZ Antoni BIOGRAFIA

Chrystus (1970)

Technika:drewno
Wymiary:40,5 x 8,8 x 7 cm
Sygnowany na podstawie: "ANTONI | TOBOROWICZ | 17.III.70 r."

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.