SZYMAŃSKI Antonin BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Hucuł |
| Technika: | olej, płótno dublowane |
| Wymiary: | 95,5 x 62 cm 119 x 85,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany p.d.: "A. Szymański" Widoczne zabrudzenie malatury. Lokalne przemalowania oraz widoczne odspojenia między oryginalnym i zdublowanym płótnem. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |