Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Żydzi (cykl 5 obrazów)

Technika:olej, tektura
Wymiary:szczegóły wymiarów każdego obrazu - poniżej w uwagach
Wymiary prac:
"Żyd" (19 x 15 cm; 21,5 x 17,5 cm (wymiary z oprawą); sygnowany l.d.: "E. Filip")
"Żyd w sztrajmelu" (21 x 15 cm; 23,5 x 17,5 cm (wymiary z oprawą); sygnowany p.d.: "E. Filip")
"Modlitwa" (21 x 15 cm; 23,5 x 17,5 cm (wymiary z oprawą); sygnowany p.d.: "E. Filip")
"Lektura żydowska" (17 x 18,5 cm; 20 x 21,5 cm (wymiary z oprawą); sygnowany l.d.: "E. Filip")
"Lektura przy menorze" (15 x 19 cm; 17,5 x 21,5 cm (wymiary z oprawą); sygnowany p.d.: "E. Filip")

PROWENIENCJA:
- kolekcja dra Leonarda Pełki.