Autor nieznany BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Żydzi (cykl 5 obrazów) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | szczegóły wymiarów każdego obrazu - poniżej w uwagach |
| Wymiary prac: "Żyd" (19 x 15 cm; 21,5 x 17,5 cm (wymiary z oprawą); sygnowany l.d.: "E. Filip") "Żyd w sztrajmelu" (21 x 15 cm; 23,5 x 17,5 cm (wymiary z oprawą); sygnowany p.d.: "E. Filip") "Modlitwa" (21 x 15 cm; 23,5 x 17,5 cm (wymiary z oprawą); sygnowany p.d.: "E. Filip") "Lektura żydowska" (17 x 18,5 cm; 20 x 21,5 cm (wymiary z oprawą); sygnowany l.d.: "E. Filip") "Lektura przy menorze" (15 x 19 cm; 17,5 x 21,5 cm (wymiary z oprawą); sygnowany p.d.: "E. Filip") PROWENIENCJA: - kolekcja dra Leonarda Pełki. | |