Autor nieznany

Autor nieznany
Autor nieznanyAutor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Konie w zaprzęgu
Technika:olej, tektura
Wymiary:18,5 x 23,5 cm
25,5 x 30,5 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:1200 zł
złóż zlecenie
Autor nieznany
Autor nieznanyAutor nieznanyAutor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Madonna
Technika:drewno
Wymiary:28,5 x 5,5 x 6 cm
Cena wywoławcza:1000 zł
złóż zlecenie
Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Herkules i Omfale wg Bartholomeusa Sprangera
Technika:olej, deska bukowa
Wymiary:34 x 23,2 cm
Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Żydzi (cykl 5 obrazów)
Technika:olej, tektura
Wymiary:szczegóły wymiarów każdego obrazu - poniżej w uwagach
Sprzedane:IX Aukcja Dzieł Sztuki | Sztuka ludowa i prymitywizm (25 V 2021)
Cena wywoławcza:1000 zł
Cena uzyskana:1000 zł
Cena z opłatą aukcyjną:1200 zł
Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Ptaszki
Technika:drewno polichromowane, drewno surowe, metal
Wymiary:9,7 x 8 x 13,5 cm (para)
5,2 x 3,1 x 10,4 cm; 5,2 x 3,1 x 9 cm
Autor nieznany
Autor nieznanyAutor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Matka Boska Częstochowska
Technika:drewno polichromowane
Wymiary:36,5 x 14,5 x 7,3 cm
Autor nieznany
Autor nieznanyAutor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Kobieta w kapeluszu (lata 60.)
Technika:drewno
Wymiary:31,2 x 7 x 6,5 cm
Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Targ orientalny
Technika:olej, tektura
Wymiary:51 x 35,5 cm
68,5 x 53 cm (wymiary z oprawą)
Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Portret kobiety
Technika:olej, płótno dublowane
Wymiary:40 x 31 cm
Sygnowany l.śr. [nieczytelne]
Praca posiada uszkodzenia warstwy malarskiej.
Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Portret kobiety w chuście
Technika:pastel, papier naklejony na tekturę
Wymiary:47 x 36,5 cm (w świetle oprawy)
60,7 x 50 cm (wymiary z oprawą)
Sprzedane:VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020)
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:2000 zł
Cena z opłatą aukcyjną:2360 zł