Autor nieznany

Autor nieznany
Autor nieznanyAutor nieznanyAutor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Targ orientalny
Technika:olej, tektura
Wymiary:51 x 35,5 cm
68,5 x 53 cm (wymiary z oprawą)
Cena wywoławcza:2000 zł
złóż zlecenie
Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Herkules i Omfale wg Bartholomeusa Sprangera
Technika:olej, deska bukowa
Wymiary:34 x 23,2 cm
Cena wywoławcza:5000 zł
złóż zlecenie
Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Portret kobiety
Technika:olej, płótno dublowane
Wymiary:40 x 31 cm
Cena wywoławcza:2500 zł
złóż zlecenie
Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Tytuł:Portret kobiety w chuście
Technika:pastel, papier naklejony na tekturę
Wymiary:47 x 36,5 cm (w świetle oprawy)
60,7 x 50 cm (wymiary z oprawą)
Sprzedane:VI Aukcja Dzieł Sztuki (14 XII 2020)
Cena wywoławcza:2000 zł
Cena uzyskana:2000 zł
Cena z opłatą aukcyjną:2360 zł