Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Lukrecja (XVIII w.?)

Technika:olej, deska fazowana
Wymiary:52,5 x 39,7 cm
Widoczne pęknięcia, ubytki i zarysowania malatury.
Ubytki podłoża w narożnikach.
Na odwrociu widoczne liczne ślady po drewnojadach.