Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Pejzaż z mostem

Technika:olej, płótno
Wymiary:30,5 x 25,5 cm
41,5 x 35,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "C[nieczytelne]
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej oraz lokalne spękania.