Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Krakowianka

Technika:olej, sklejka
Wymiary:55,5 x 44 cm
69 x 56,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Li[nieczytelne]ska"
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej oraz lokalne spękania i pojedyncze ubytki malatury.