Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Mędrzec

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:40 x 35 cm (w świetle oprawy)
61 x 55,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "m.[nieczytelne]"