Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Wizja

Technika:39 x 30,5 cm
56 x 47,5 cm (z oprawą)
Wymiary:olej, płótno naklejone na tekturę
Sygnowany i opisany l.d.: "[nieczytelne]ówna | Lwów (?) 1912"