Autor nieznany BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Portret kobiety w koronkowym welonie |
| Technika: | olej, płótno dublowane |
| Wymiary: | 57,5 x 49,5 cm 73,5 x 65 cm (z oprawą) |
| Obraz po konserwacji. Lokalnie, w prawej górnej części obrazu widoczne niewielkie ubytki warstwy malarskiej. Widoczny ubytek malatury śr.d. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |