Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Kobieta w czarnej woalce (1920?)

Technika:olej, płótno
Wymiary:73 x 56,8 cm
80 x 64,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.g.: "[nieczytelne] | XCXX"