Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Dżentelmeni

Technika:litografia podkolorowana gwaszem i tuszem, ołówek, papier
Wymiary:42 x 28,5 cm
47,5 x 34 cm (z oprawą)
Sygnowana p.d.: "[nieczytelne] B."