Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Słoneczny pejzaż z chatą (1945)

Technika:olej, płótno naklejone na tekturę
Wymiary:34,5 x 41 cm
48 x 54 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.
Opisany l.d.