Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Targ w Krościenku (1936)

Technika:olej, płótno
Wymiary:40,5 x 62,5 cm
52 x 73,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "[?]indler | 1936"