Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Chrystus

Technika:olej, płótno
Wymiary:75 x 55,5 cm
98,5 x 79,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d. [?]
Widoczne drobne ubytki malatury.