Autor nieznany

Autor nieznany BIOGRAFIA

Maria Magdalena

Technika:olej, płótno
Wymiary:66,5 x 54 cm
80,5 x 67 cm (z oprawą)
Na odwrocie monogram maryjny oraz pieczęć lakowa na blejtramie.