HOUWALT Barbara

HOUWALT Barbara BIOGRAFIA

Wierzba nad Wartą (1990)

Technika:olej, płótno
Wymiary:55 x 70 cm
66 x 81 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany l.d.: "B. Houwalt"
Opisany na odwrocie: "Barbara Houwalt | Wierzba nad Wartą / Obrzycko | Obrzycko 89 / Plener / | 55 x 70 cm | 1990r | własność prywatna"