MEHOFFER Barbara

MEHOFFER Barbara BIOGRAFIA

Przejażdżka

Technika:olej, tektura
Wymiary:17 x 15 cm (w świetle passe-partout)
30 x 26,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "B. MEHOFFER"