MEHOFFER Barbara

MEHOFFER Barbara
MEHOFFER BarbaraMEHOFFER BarbaraMEHOFFER Barbara
Tytuł:Przejażdżka
Technika:olej, tektura
Wymiary:17 x 15 cm (w świetle passe-partout)
30 x 26,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "B. MEHOFFER"
Sprzedane:XI Aukcja Dzieł Sztuki (13 X 2021)
Cena wywoławcza:1000 zł
Cena uzyskana:3200 zł

BARBARA MEHOFFER - NOTA BIOGRAFICZNA

Barbara Mehoffer urodziła się w 1928 roku, zmarła w roku 2018. Była córką Wilhelma Mehoffera, najmłodszego z braci Józefa Mehoffera. Zajmowała się malarstwem, wykonywała obrazy w technice olejnej. W swoich pracach podejmowała tematykę rodzajową, najczęściej przedstawiała sceny z polowań oraz pędzące zaprzęgi konne.