LIBERSKI Benon

LIBERSKI Benon BIOGRAFIA

Martwa natura (1965)

Technika:olej, płótno
Wymiary:58 x 85 cm
65 x 92 cm (wymiary z oprawą)
Uwagi:sygn. monogram wiązany p.d.: „65 | BL”