MICHALIK Borys

MICHALIK Borys BIOGRAFIA

Kompozycja (1999)

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 60 cm
Uwagi:sygn. l.d.: "B.MICHALIK"
autorski opis na odwrocie.